1 / 12
Can Am Outlander XMR 1000R 2021
22.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.07.2022 18:57

Тетово / Тетово

Марка:

Can Am

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

Can Am BRP Outlander XMR 1000R 2021

Se prodava ATV CAN AM OUTLANDER XMR 1000R 2021 BRP
Donesen od Amerika 🇺🇸
1600 km
1 godina registracia
1000cc 92hp
Speaker wetsounds
Zadnen kufer 90L
Greaci na raka
Visco 4Lok
Reserven Kais original
Atv CanAm BRP canam brp can am Can Am

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Albin
Потврден огласувач
070870080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам