1 / 3
Prikolka
270 €
Цената е фиксна
07.02.2023 12:14

Струга / Струга

Prikolka mala.ima i cerada Dimenzii
Dolga metro i pol
Siroka 87 cm
Visoka 42cm
Se so cerada 1.3m metro i trieset
Dokumenti nema fabrika osovina ima i shmigavci koj në së povrzani. Moze i zamena za kultivator ili motor.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам