1 / 8
Dewalt 18w
300 €
26.08.2022 17:13

Неготино / Неготино

Se prodavat sajkarki na dewalt 18v xr doneseni se od germanija vo dobra sostojba rabotat i dvete cena za edna e 300eur

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075780309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам