1 / 3
Toyota RAV4
По Договор
8.000 €
Денес 13:12

Кичево

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4
-servisiran
-xenon,navigacija,multimedia,,bluetooth,el prozori,klimatronic,komandi na volan,senzor za svetla,senzor za dozd,greaci na retrovizori
-4 novi letni gumi
-4 novi zimski gumi
Maximalno socuvan
Bez zameni!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

/
Потврден огласувач
072644593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам