1 / 6
BULLS
230 €
25.09.2022 22:08

Чаир / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava
BULLS
Ram 46cm
Trkala 26
Disk kocnici (sajla- mehanicki)

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vullnet
Потврден огласувач
074243261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам