1 / 7
Keeway 250 Tell Logic 250 na delovi
5 €
07.10.2022 15:57

Струга / Струга

Марка:

Kee Way

Вид:

Скутер

Година:

2013

Модел:

Tell Logic 250

Motorot e rasturen za delovi.
250kubici injection.
Karoserijata odgovara i za Keeway 125.
Se prodava na delovi rasturen.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам