1 / 10
ELEKTRICNA HEFTALICA PARKSIDE - ХЕФТАЛИЦА HEVTALICA
3.000 МКД
Цената е фиксна
24.11.2022 20:07

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova elektricna heftalica Parkside

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070290773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам