1 / 4
Dachsenwerk Transformator Trafo 400kva kw
3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 13:34

Куманово / Куманово

Se prodava trafo transformator

Marka: Dachsenwerk

Tip: KDN 400/20

God: 1963 made in Germany

Trafa raboti perfekt bez problemi.
Pred edna nedela e smeneto za pogolemo trafo.

Cena: 3.000€ (ne e fiksna)

Info: 070 985 522

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам