Yamaha R1 2007 god facelift
4.500 €
13.07.2022 08:06

Тетово

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

R1

Километри:

25000

Yamaha r1 2007god so mke dokumenti moze zamena so golf 5 ili 6 so moja ili vasa doplata tel 070888227

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Aliqerim
Van vardarska 10
Потврден огласувач
070888227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам