1 / 1
Se baraat Majstori Zidari Tesari i Rabornici za vo Germanija
10 €
Цената е фиксна
13.07.2022 09:15

Куманово / Куманово

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat Majstori, Zidari, Tesari i Rabotnici za rabota vo Germanija moze i so Makedonski passos.
Viber: 0038978377362 - Marjan

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070211977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам