1 / 8
Se prodava stan vo naselba 6ta zona, Gostivar
620 €
Со вклучен ДДВ
25.01.2023 09:51

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

105 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Населба 6та Зона , Гостивар

❗️Се продава стан во населба „6та зона“, Гостивар❗️

🌍 (Достапен 360° преглед - виртуелна тура на следниот линк) 👇
http://www.kat-star-pro.com.mk/virtual.../stan-vo-7ma-zona/

📐 Карактеристики на станот:
Површина на стан : 105 м2
Број на соби: Дневна со кујна, три спални, два тоалета и балкон.

Ориентација : Југозапад

🏠 Карактеристики на зградата:
-Паркинг простор (надворешен)
-Современ лифт
-Изолациона фасада

ℹ️ Станот е празен со цел идниот сопственик да го уреди по свој вкус. Цената е поволна и има простор и за договор.

📞 За повеќе информации контактирајте не на:
078/377-777; 078/222-666; 042/271-666
www.katstarnedviznosti.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Кат-стар Про Недвижности
ул Душко Поповиќ бр.2а - Гостивар
Потврден огласувач
078377777
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja vo Dutlok na odlicna lokacija

225000 €

Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

115000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам