1 / 5
Se prodava niva
12.000 €
01.12.2022 13:44

Битола / Битола

Квадратура:

1042 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik niva pogodna za sekakov vid na upotreba 1042m2 cist imoten list

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
079220652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам