1 / 4
Ryzen 7 gaming PC
650 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.07.2022 14:19

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

AMD Ryzen 7

Тип на хaрд диск:

SSD

Cpu ryzen 7 2700x with coolermaster 212 cooler
Mobo asus prime b450m
Corsair 16gb ram 2x8 3200mhz
Gpu nvidia 1060 6gb ili RX 5700 8gb ili bez graficka ako vi odgovara
Psu corsair cv650
Storage m2 512gb mp510 corsair and 1tb hdd
Case alphasync

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

D
Потврден огласувач
070256068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам