1 / 2
Ryzen 5 Gaming PC
650 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.07.2022 14:22

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

AMD Ryzen 5

Тип на хaрд диск:

SSD

Ryzen 5 3600
Ram corsair 16gb 2x8 3200mhz
Gpu 1060 6gb ili rx5700 8gb
Matichna tomahawk max pro II
Napajanje corsair rm850x
Ssd samsung 256
Kuchishte cooler master neznam model

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

D
Потврден огласувач
070256068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам