1 / 1
Екран SAMSUNG A025G / A02s БЕЗ РАМКА (BIG Size, FULL ORG)
2.100 МКД
Цената не е фиксна
01.10.2022 17:03

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

* Екраните се компатибилни со: A025G/ A02s/ A035G/ A03 / M02s / M03.
* Постојат 2 варијанти на екрани за A03s, обврнете внимание на големината на стариот екран.
* Цената се однесува за само ЕКРАН БЕЗ РАМКА, за монтажа плус 600ден.
* Бесплатна испорака за нарачки над 2000ден.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам