1 / 2
MARSHALL REVERB 12
15.000 МКД
Цената е фиксна
29.11.2022 04:00

Битола / Битола

Legendarniot Marshall reverb 12!Vo odlicna sostojba.Ako ima nekoj poevtino,jas ke go kupam!BEZ ZAMENI!!!!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
078516666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам