1 / 3
Se prodava Kee Way Silverblade 125cc 2017 godina
1.300 €
11.08.2022 12:47

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Kee Way

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

Silverblade 125cc

Километри:

5000

Se prodava Kee Way Silverblade 125cc 2017 godina. Skuterot e socuvan, redovno servisiran, registriran i nemam nikakov vlog vo nego. Skuterot ima pominato 9850 km i trosi 2.7 litri na 100km. Broj za kontakt 070281801

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Gago 1213
Потврден огласувач
070281801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам