1 / 12
СЕ ПРОДАВА КУЌА
70.000 €
Цената не е фиксна
04.08.2022 17:25

Штип / Штип

Број на соби:

7

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Krste Misirkov 1

Се продава куќа во Штип на прекрасна локација. Куќата се наоѓа во Ново Село веднаш до црквата Св. Спас и е во близина на училиште и детска градинка. Веднаш до куќата има детско игралиште и парк, како и природна вода (чешма). Куќата располага со прекрасен поглед, дворно место со можност за паркинг и гаража. Куќата се наоѓа на 5 минути од центарот на градот.
Број за контакт: 077567871 - Димче

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Ivan
Потврден огласувач
077664392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам