1 / 3
Roleri Novi 3500denari
3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.07.2022 17:51

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi nekoristeni roleri golemina 37,38,39 se podesuvaat cena 3500den. Tel. 076 478581

Категорија: Спортска опрема и активности / Ролерки и Скејтборди / Чевли

Се продава од:

strasho avramoski
Асном 91/32
Потврден огласувач
076478581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам