1 / 6
6 во 1, LED Внатрешни Амбиент Светла со безжична контрола на
2.600 МКД
Цената е фиксна
13.07.2022 17:56

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Линки за нарачка преку facebook👉: m.me/KupuvajOnlineMk

Линки за нарачка преку веб👉: https://www.kupuvajonline.mk/product/6vo1rgb/

Нарачак преку 👉7/24 📱 077700739 Viber & WhatsApp

Достава за 1/2 работни дена до адреса
Вистински избор, брза испорака и уверен квалитет! ✅

Надградба 6 во 1: Оваа LED светлосна лента за автомобил содржи 6 LED диоди и 315 инчи оптички влакна и проѕирна цевка, 3 долги жици се со должина од 155 инчи, а другите 3 жици се 78 инчи. Повеќе LED диоди и подолги влакна од другите 5-во-1 за да се истакне вашиот автомобил.
Контрола на апликации и 16 милиони бои: нашето внатрешно светло на автомобилот користи безжична APP „Lotus Lantern“ за контрола погодна за IOS или Andriod. Изберете која било боја што ја сакате од 16 милиони бои. Вградени 29 претходно поставени режими, APP контрола за вклучување или исклучување на светлата, затемнување или осветлување, па дури и прилагодување на брзината на режимот.
Звучни активни ефекти: LED системот за внатрешни светла на автомобилот е опремен со звучни сензори што овозможуваат LED светлата синхронизирани со отчукување на музиката. Лентата со LED музичко светло го следи ритамот и го прилагодува трепкањето за да одговара на јачината на звукот.
Безбедно и уредно: Работниот напон е 12v, вклучен полнач за автомобил и вграден осигурувач. Производот е инсталиран во јазот, што може да му обезбеди на вашиот автомобил добар ефект на атмосфера и да го направи вашиот автомобил уреден.
Универзален за сите автомобили и камиони. Plug and Play. Можете да го исечете според должината на секоја лента што ви треба. Направете сами што сакате.

Тежина на ставката 1,17 фунти (0,53 кг)
Број на модел на производ Fiber Optic Light-06
Број на дел од производителот Осветлување со оптички влакна-6 во 1
LED тип на сијалица
Напон 12 волти
Боја Повеќебојна
Материјал поливинил хлорид
Напон 12 волти

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

KupuvajOnline.Mk
Tetovo
Потврден огласувач
077700739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам