1 / 3
Tableti delovi
1.000 МКД
01.08.2022 10:48

Битола / Битола

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

8" инчи

Lenovo m7 TB-7306F(rasipan ekran) so garancija-2000den
Prestigio ispraven(skrsen ekran) koristen dva dena 1000den
Nextbook ispraven se zacuvan (playstore problem) 1000den
Mozi zam za mob.
Se komplet extra cena
Info:blagojce 075887309

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
074205743
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам