1 / 4
Mercedes Atego
15.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2022 15:14

Брвеница / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Atego

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

400000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Останато

Mercedes Atego 915 Miler kiper

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Mercedes kiper
Потврден огласувач
070593261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам