1 / 1
Snowboard daska i vezovi - burton, nitro, union
170 €
28.11.2022 12:37

Кисела Вода / Скопје

Prodavam daska Nitro 152cm i vezovi Union Atlas M

- Cena na daskata e 50 evra;
- Cena na vezovite 150 evra.

Cena za komplet 170 evra.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070219339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам