1 / 9
Nova kuća na 3 kata vo Potok-EXTRA cena
179.999 €
29.11.2022 10:46

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2017

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

🔥🔥🔥Atraktivna ponuda samo vo agencija CHANAK🔥🔥🔥
Prodažba na NOVA, prekrasna kuća na 3 kata so povrsina od po 75 m2 na kat na dobra i mirna lokacija vo blizina na centarot na gradot. Pogodna za pogolemo semejstvo👨‍👩‍👧‍👦

📏POVRŠINA: 165m2

⛳️ LOKACIJA: Potok

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate
vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
CHANAK - Agencija za nedvižnosti
📲 078/ 44 99 89 Viber,WhatsApp 071/548-777
📧 info agencija.chanak@gmail.com
🗺 ul.Derviš Cara br.63 Tetovo (sproti opštinata vo Tetovo)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

ATRAKTIVNA KUĆA pozadi "EVN"

192500 €

Prodažba na kuća vo selo Lešok

40000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам