1 / 12
Апартман во стариот дел на Охрид
40 €
13.07.2022 21:42

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

35 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Браќа Миладиновци Бр. 15

Издавам апартман во стариот дел на Охрид со поглед на езеро и добра местоположба.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Jovan Pepelkoski
Потврден огласувач
078286122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам