1 / 4
Се издава камп приколка во Градиште, Охрид
1 МКД
Цената не е фиксна
14.05.2023 11:35

Охрид / Охрид

Се издава камп приколка во Градиште - Охрид, во стариот дел, близу тоалетите, комплетно опремена. Со сопствена вода, кујна, Смарт ТВ и други уреди. Приколката е со еден брачен кревет, два кревети на спрат и кревет во дворот. Само за фамилии.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
071239237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам