1 / 10
Motor TRITON OUTBACK 400
2.800 €
14.07.2022 09:28

Тетово / Тетово

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2012

Модел:

TRITON OUTBACK 400 4X4 EFI

Километри:

5000

Se prodava motor so cetri trkala TRITON,
Za poveke info ne tel

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Xhemil
Потврден огласувач
072256953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам