1 / 4
TICA INSIGNA 6m
10.000 МКД
Цената не е фиксна
26.01.2023 22:48

Битола / Битола

Trskata e kako nova,kupena vo maj 2022.Drzacot za masinkata e I zamenet so podobar,se drugo si e original.188 grama e teska i e so FUJI sprovodnici.

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
078516666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам