1 / 3
Se prodavaat linoleumski gumi za pod
1 €
16.09.2022 12:12

Штип / Штип

Se prodavaat Koristeni linoleumski gumi za pod pogodni za industriski pogon.
Za poveke informacii:
071-217-352 ILIJA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
071217352
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам