1 / 4
Astra G 1.2benzin defek motor
500 €
14.07.2022 12:06

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

48 kw / 65 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Astra g 1.2 benzin skinato lance moze i na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Astra
Потврден огласувач
077676087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам