1 / 12
Merdeces Actross 1845
17.500 €
04.08.2022 14:06

Штип / Штип

Merdeces Actross 1845, euro 6 , godina na proizvodstvo 2014, registiriran, 900000km
Poveke inf na tel

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078450056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам