1 / 3
Steper CYBEX
500 €
29.09.2022 11:48

Гази Баба / Скопје

Se prodava steper Cybex tectrix odlicno socuvan
Raboti kompletno se na nego malku koristen
Meri:
vreme
kalorii
Puls
10 programi i dr
Izdrzlivost 200 kg moze da se koristi za domasna i za komercijalna upotreba moze da se vidi i proba bilo koe vreme

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Степери

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
077984159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам