1 / 1
СЕ ИЗДАВА ПЛАЦ 1530м2 кај Хераклеа
300 €
23.09.2022 09:33

Битола / Битола

Квадратура:

1530 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Плацот има директен пристап од главна улица и е погоден за стовариште ,автоплац и др. бидејќи можи да биди приклучен на вода и струја.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

ПЛАЦ- НАД Вила Виста

14 €

ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 2700 м2-Кукуречани

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам