1 / 10
ALU FELNI VW GPOUP 2018 GOD
350 €
29.09.2022 12:46

Гостивар / Гостивар

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

6J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

185

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

16

ALU FELNI 5x100
VW POLO 2G MERANO
GUMI-185/60/16 2019 GOD
OD VW GRUPACIJA
POLO 6 VI TYP AW 2G
POLO 6 VI GTI TYP AW 2G
BORA
GOLF 4
SEAT
SKODA
NOVA CENA NA FELNITE 836EU
FELNITE SE BEZ TOCKA,NEFARBANI NEISKRIVENI,NEOSTETENI.100% PRAVI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

RETRO.SHOP
Потврден огласувач
070853004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам