1 / 6
Porsche Cayenne 2005 Benzin/Plin
1 €
22.08.2022 11:42

Гостивар / Гостивар

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

220 kw / 299 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Porsche Cayenne mnogu socuvana, garazirana malku vozena.

Tel. 071 509 373
Tel. 071 509 373

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lm
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам