1 / 5
Se prodava kada, malku koristena
1 МКД
29.07.2022 13:00

Охрид / Охрид

Se prodava kada, malku koristena, cena po dogovor.
Broj za kontakt: 070501172

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

Vojo
Потврден огласувач
070501172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам