1 / 1
Батерии На Полнење/Baterii Na Polnenje (AA)
150 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
17.09.2022 12:30

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

❗❗ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА БАТЕРИЈА❗❗
✅NiMH АА БАТЕРИИ
✅ENELOOP
✅ГЛАНЦ НОВИ

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
075228486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам