1 / 8
Apartmani centar Ohrid
1 €
Цената не е фиксна
07.05.2023 07:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

goce delcev 51

Apartmani centar Ohrid ima apartman 100mkvadratni na 2 nivoa 3 spalni 2 terasi kujnaq banja wi fi Tv vo sekoja soba
sloboden termin za 6 osobi

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vlado
Потврден огласувач
070352370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам