1 / 2
Се продава куќа во строг центар
120.000 €
09.03.2023 13:55

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

.

Се продава куќа на два ката во централно градско подрачје, наспроти Јавор. Располага со визба, две гаражи и дворно место од 250м2, соларно и парно на дрва. Првиот кат има можност за користење и како за деловен простор. Повеќе информации на 076774646.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078209833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам