1 / 2
Dvd sony 2 meseci koristeno full box
1.300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.07.2022 18:41

Битола / Битола

Port za vo televizor e hdmi,prima cd i usb.
Mozi zamena za playstation 2!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава / Можна е замена од:

Not
bitola
Потврден огласувач
074220078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам