1 / 9
Kujka, kuka
210.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.08.2022 15:24

Битола / Битола

Број на соби:

9

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Car samoil 196

075 580 116

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам