1 / 3
Дестски кревет - Пепелашка
5.000 МКД
17.03.2023 17:08

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава половно детско креветче, користено една година купено од Југоекспорт.
Има можност да се користи во две димензии, 165(205)x79x63, со вклучен душек.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Boshko
Потврден огласувач
078331801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам