1 / 2
IPhone 8 64GB Neverlock
160 €
Цената не е фиксна
04.08.2022 07:58

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

IPhone 8 64GB Neverlock

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

IPhone 8 64GB Neverlock Vo odlicna sostojba

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078891111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам