1 / 1
Магленки со решетки комплет за VW Golf 5 – 2004/2009
2.699 МКД
Цената е фиксна
14.07.2022 20:07

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Нарачак преку 👉7/24 📱 077700739 Viber & WhatsApp

Линки за нарачка преку facebook👉: m.me/KupuvajOnlineMk

Линки за нарачка преку веб👉: https://www.kupuvajonline.mk/product/6vo1rgb/


Достава за 1/2 работни дена до адреса
Вистински избор, брза испорака и уверен квалитет! ✅
Светло за магла на преден браник + капак на решетка
Погоден за VW Golf 5 A5 MK5 2004 -2009 година

– 100% нов производ;
– Број на дел: 1K0941699C , 1K0941700C
– 1 година гаранција за квалитет;

– Брза испорака;
– Материјал: АБС+СТАКЛО

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

KupuvajOnline.Mk
Tetovo
Потврден огласувач
077700739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам