1 / 3
Шалтер за VW Golf 5, црна, 5/6 брзини
850 МКД
Цената е фиксна
14.07.2022 20:08

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Високо квалитетно копче за гумени опрема со гајтан синтетичка кожа, чувство на удобно работење и трајна употреба.
Директно вклопувано, лесно се инсталира.
Хромирање помеѓу менувачот на менувачот и солениот шекер.
Црна кожа со црвено шиење.
Совршена замена за вашата стара / оштетена.
Дајте му на копчето за опрема нов изглед.

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

KupuvajOnline.Mk
Tetovo
Потврден огласувач
077700739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам