1 / 4
VW Golf 5 – GTI Изглед преден браник 03-09
12.500 МКД
Цената е фиксна
14.07.2022 20:15

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Линки за нарачка преку facebook👉: m.me/KupuvajOnlineMk

Линки за нарачка преку веб👉: https://www.kupuvajonline.mk/product/6vo1rgb/

Нарачак преку 👉7/24 📱 077700739 Viber & WhatsApp

Достава за 1/2 работни дена до адреса
Вистински избор, брза испорака и уверен квалитет! ✅

Дизајн на преден браник GTI
Предниот браник е опремен со дизајн на грејач од мед Централна решетка GTI, дизајн на странични решетки од мед и светла за магла.
Предниот браник е изработен во полипропилен со висок квалитет.

Пакет содржи
Преден браник – Магленки – Решетки

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

KupuvajOnline.Mk
Tetovo
Потврден огласувач
077700739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам