1 / 3
VW Golf 5 – R32 Заден браник со Дифузер – Словенски
9.500 МКД
Цената е фиксна
14.07.2022 20:33

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Нарачак преку 👉7/24 📱 077700739 Viber & WhatsApp

Линки за нарачка преку facebook👉: m.me/KupuvajOnlineMk

Линки за нарачка преку веб👉: https://www.kupuvajonline.mk
Дајте му го вашиот автомобил тој фенси спортски изглед!
ЗА европски регистарски таблички!
Ретка верзија со термо греење штит внатре !!!

Материјал: Висококвалитетен ABS (пластика)

Спојлер на задниот браник R32:
VW Golf 5 сите модели

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

KupuvajOnline.Mk
Tetovo
Потврден огласувач
077700739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам