1 / 1
MASKA KOZNA JAKNA
1.000 МКД
11.09.2022 18:49

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Окер

Prodavam socuvana maska kozna jakna 2500 XL

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

saveta
Потврден огласувач
078373734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам