1 / 4
Електронска флексибилна лента
450 МКД
Цената е фиксна
14.07.2022 20:44

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нарачак преку 👉7/24 📱 077700739 Viber & WhatsApp

Линки за нарачка преку facebook👉: m.me/KupuvajOnlineMk

Линки за нарачка преку веб👉: https://www.kupuvajonline.mk


Достава за 1/2 работни дена до адреса
Вистински избор, брза испорака и уверен квалитет! ✅
Опис:
Достапни Бои: Црвена / Ледено сина / Зелена / Бела / Портокалова
Должина на жица: 2 метри
12V инвертер,Влезен напон DC12V
Заштеда на енергија, долг животен век, работен век повеќе од 10.000 часа
Дијаметар на жица: 2,3 мм
Работна температура: -40C~80C

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

KupuvajOnline.Mk
Tetovo
Потврден огласувач
077700739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам