1 / 5
Nissan X-Trail 2.2
5.000 €
Цената не е фиксна
14.07.2022 21:22

Струга / Струга

Марка:

Nissan

Модел:

X-Trail

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e servisirano komplet so solidni gumi karoseriski nema nikakvi zabeleski registracija istecena aluminiumski bandazi 16 bez nikakvi vlozuvanja.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
71346325
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам